Doporučujeme:
Vitajte, môžete sa prihlásiť aleboregistrovať

Cyklostojany podľa počtu parkovacích miest

 

Cyklostojany a stojany na bicykle podľa počtu parkovacích miest !

Kategória Cyklostojany podľa počtu parkovacích miest  je zoradená podľa počtu parkovania bicyklov v jednotlivých stojanoch na bicykle. V tejto kategórii nájdete všetky modelové rady stojanov na bicykle IQ - ALFA - VARIO - SPIRAL zoradené podľa parkovacích miest na bicykle. Pri výbere vhodného stojanu zohľadnite úžitok a použiteľnosť cyklostojanov vo vašom prostredí. Pri kúpe nevhodného cyklostojana sa zmení použiteľnosť stojana len na nevhodné zábradlie, zábranu, prípadne nechcený dizajnérsky doplnok z mestského a obecného mobiliáru.  

Pre lepší výber zvoľte porovnávač výrobkov: cyklostojanov, stojanov na bicykle, stojanov na lyže a snowboardy, stojanov s možnosťou umiestnenia reklamy, držiakov, hákov a iných výrobkov z našej ponuky

Upresniť hľadanie

Najpredávanjšie v kategórii Cyklostojany podľa počtu parkovacích miest

1
Stojan na bicykle VARIO, 5 miestny
Stojan na bicykle VARIO, 5 miestny - 666
OBOJSTRANNÝ STOJAN NA BICYKLE VARIO 5-MIESTNY je prístupný z oboch strán. Stojany na bicykle VARIO sa výrabajú vo verzii 1-miestny až 20-miestny. Predný doraz kolesa je..
76,80€
Bez dane: 64,00€
2
Stojan na bicykle VARIO, 4 miestny
Stojan na bicykle VARIO, 4 miestny - 837
OBOJSTRANNÝ STOJAN NA BICYKLE VARIO 4-MIESTNY je prístupný z oboch strán. Stojany na bicykle VARIO sa výrabajú vo verzii 1-miestny až 20-miestny. Predný doraz kolesa je u..
58,69€
Bez dane: 48,91€
3
Stojan na bicykle VARIO, 3 miestny
Stojan na bicykle VARIO, 3 miestny - 786
  OBOJSTRANNÝ STOJAN NA BICYKLE VARIO 3-MIESTNY je prístupný z oboch strán. Stojany na bicykle VARIO sa výrabajú vo verzii 1-miestny až 20-miestny. Predný d..
45,26€
Bez dane: 37,72€
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
© 2021 - KOVTEC s.r.o. - Stojany na bicykle