Doporučujeme:
Vitajte, môžete sa prihlásiť aleboregistrovať
Blog

Vyhľadávanie

Vyhľadat

Do centra Revúcej sme dodali špirálovité stojany na bicykle

Do centra Revúcej sme dodali špirálovité stojany na bicykle

Ako cestujete do práce? V poslednom čase sa do popredia tlačia bicykle. Popularita cyklistiky ako formy dopravy rastie. Hlavne pre ľudí so sedavým zamestnaním je vhodnou náhradou za autá. V slovenských mestách a obciach pribúdajú cyklostojany.

Cyklostojany v Revúcej prispievajú k rozvoju turizmu

V októbri 2015 sme v stredoslovenskom okresnom meste Revúca realizovali stojany na bicykle. Išlo o komplexnú zákazku, ktorá zahŕňala výrobu aj montáž špirálovitých stojanov s nerezovou povrchovou úpravou.

Cyklostojany v Revúcej sme realizovali v rámci projektu Rozvoj turizmu v regióne Gemer. Jeho cieľom je podpora cestovného ruchu s dôrazom na pešiu turistiku a cykloturistiku. Ako ideálne miesto pre stojany na bicykle sme určili centrum mesta, Námestie slobody. Nachádza sa blízko autobusovej stanice, obchodov, reštaurácií a kaviarní.

V Revúcej sme inštalovali dizajnove stojany na bicykle typu Spiral maxi s dĺžkou 150cm.

Šikovný stojan s obojstranným parkovaním

V Revúcej sme inštalovali praktické stojany na bicykle typu Spiral maxi. Prečo praktické? Pretože špirálovitá konštrukcia umožňuje obojstranné parkovanie. Spiral maxi tak ponúka až 8 miest a vďaka spojovaciemu materiálu ho môžete ľahko predĺžiť. Prednosťou tohto modelu je aj zaujímavý dizajn s nerezovou povrchovou úpravou.

Stojan na bicykle Spiral maxi je prispôsobený na parkovanie bicyklov so širokou pneumatikou (až do 8 cm). Jeho konštrukcia je oblá, preto nehrozí žiadne poškodenie bicykla. Stojan môžete umiestniť aj do cykloprístreškov.

Pre mesto revúca sme vyrobili dizajnové spirálovite cyklostojany ktoré majú podporiť cykloturistiku v meste Revuca

Chýbajú vo vašom okolí stojany na bicykle? Vyberte si z našej ponuky a vyrobíme vám cyklostojany na mieru.

Fotografie podliehajú autorským právam. Kopírovanie je protizákonné !!!

stojanynabicykle.sk - cyklostojan model SPIRAL MAXI

Produkty vzťahujúce sa k tomuto článku

© 2021 - KOVTEC s.r.o. - Stojany na bicykle