Doporučujeme:
Vitajte, môžete sa prihlásiť aleboregistrovať
Blog

Vyhľadávanie

Vyhľadat

Novinky

Do centra Revúcej sme dodali špirálovité stojany na bicykle

V októbri 2015 sme v stredoslovenskom okresnom meste Revúca realizovali stojany na bicykle. Išlo o komplexnú zákazku, ktorá zahŕňala výrobu aj montáž špirálovitých stojanov s nerezovou povrchovou úpravou.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia a úspechov v novom roku 2016
Príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa zdravia, šťastia a úspechov v novom roku   Vážený zákazníci, s dobrým pocitom vykonanej práce končíme rok 2015. Ďakujeme vám za vašu prejavenú dôveru pri nakupovaní z e-shopu www.stojanynabicykle.sk a tešíme sa na rok 2016. Team Stojany na bicykle .sk :)   POĎAKOVANIE OBCHODNÝM PARTNEROM V roku 2015 sme sa zúčastnili na malých a veľkých projektoch na  Slovensku, Česku, Maďarsku a Rakúsku za čo sa chceme obzvlášť poďakovať našim obchodným partnerom ktorí v našu prácu verili. Vážení..
Zákazková výroba stojanov na bicykle

Pre nášho zákazníka sme vyrobili stojany na bicykle podľa požiadaviek. Stojany na bicykle s obojstranným parkovaním bicyklov budú umiestnené v špecializovanej predajni bicyklov a cyklistických doplnkov.

Výhody nástenných držiakov na lyže a snowboardy

Svoje jednoducho praktické využitie nájdu v súkromných alebo verejných pivničných a iných priestoroch, v prevádzkach hotelov, ubytovní, reštaurácií a lyžiarní. Nástenné držiaky na lyže a snowboardy sú bezpečnou a priestor šetriacou možnosťou ich uskladnenia.

Cyklostojany v našom okolí

Význam cyklistiky sa v posledných rokoch mení a z primárne športovo - rekreačnej aktivity sa i v našich končinách stáva plnohodnotná forma dopravy, ktorá si získava u obyvateľov miest čoraz väčšiu popularitu.

Nový Eshop www.StojanyNaBicykle.sk

Vitajte v Novom internetovom obchode www.stojanynabicykle.sk, ktorý už z názvu hovorí sám za seba. 

Kto som: 
Som internetový obchod so zameraním pre ľudí, ktorí majú potrebu správne uschovať, parkovať bicykle, mopedy, športové náradie, prípadne majú radi poriadok vo svojej pivnici či garáži.

© 2019 - KOVTEC s.r.o. - Stojany na bicykle